Strona www.spichlerz.org korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć na stronie Polityka prywatności.
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Newsletter

Służba SOZO

"Sozo" - to greckie słowo oznaczające uzdrowienie, ocalenie, uwolnienie, zbawienie.  Sozo to również nazwa służby, która powstała w Kościele Bethel, prowadzonego przez pastora Billa Johnsona w USA, jesteśmy jej oficjalna częścią w Polsce. W naszym kościele ten rodzaj służby funkcjonuje od 2012 roku. Sozo jest modlitwą o wybaczenie, jest drogą do Ojca. oraz Jego bezwarunkowej miłości, której może nie doświadczyliśmy. Sozo prowadzi do  uzdrowienia relacji z ludźmi, odnowienia relacji z Bogiem Ojcem, Jezusem, Duchem Świętym. Usługa Sozo ma charakter proroczej modlitwy. Nie dajemy rad, nie spekulujemy, ale pozwalamy, by Duch Święty sam działał w sercu osoby przyjmującej usługę. Naszym zadaniem jest pomóc, by każdy mógł powrócić do pełnej harmonii relacji z Bogiem. 

+ Czy chciałbyś spotkać się z Bogiem, twoim Tatą i porozmawiać o tym, co Cię boli i rani? O ludziach, którzy Cię zawiedli i o tym, jak się wtedy czułeś?
+ Czy chciałbyś doświadczyć wolności płynącej z wybaczenia wszystkim, którzy cię rozczarowali lub skrzywdzili? 

Jeśli na te dwa ważne pytania odpowiadasz "tak"  to przyjdź na spotkanie modlitewne prowadzone przez Służbę Sozo. Doświadczysz Bożej obecności, doświadczysz kochającego, czułego, troskliwego, doskonałego Boga Ojca. Odczujesz wolność płynącą z zerwania więzów nieprzebaczenia, pozbycia się goryczy i bólu. Na spotkania, które odbywają się w pełnej poufności, umawiamy się indywidualnie. Zespół usługujący składa się z dwóch osób. Jedna sesja modlitewna trwa do 3 godzin. Uczestników sesji prosimy o ofiarę w wysokości 20 zł na rozwój służby w tym na tłumaczenia podręczników i filmów instruktażowych. Zapraszamy każdego, kto ma trudności w relacjach z bliźnimi, chciałby pogłębić swoją relację z Bogiem lub wie, że doświadczył traumatycznych przeżyć, z którymi chciałby sobie poradzić. 

Więcej informacji na stronie www.sozo.org.pl

Kontakt: