Strona www.spichlerz.org korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć na stronie Polityka prywatności.
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Newsletter

Służba medialna

Media we współczesnym świecie nazywane są czwartą władzą. To one kształtują sposób myślenia człowieka – telewizja, internet, radio to kluczowe w tej chwili narzędzia, używane przez różne ugrupowania polityczne i organizacje, aby wpływać na społeczeństwo. Kościół nie może stać z boku i być biernym obserwatorem tego co dzieje się na świecie. Jezus w swoim Wielkim Nakazie Misyjnym – idźcie i głoście Ewangelię, jasno określił zadanie, jakie Jego Kościół ma do wykonania. Aby móc skutecznie wykonać to kluczowe dla nas zadanie niezbędne są dobrze działające, wpływające na otaczający świat, chrześcijańskie media. Nasz zbór w miarę swoich możliwości, stara się systematycznie rozwijać tą sferę swojej działalności. To dzięki mediom ludzie, którzy nie znają osobiście Boga mogą Go poznać, a wierzący wzrastać w Jego Słowie. Poprzez internet udostępniamy każdej zainteresowanej osobie podcasty kazań i nauczań z nabożeństw, chrześcijańskich konferencji i seminariów; a dla tych, którzy nie mogą pojawić się na nabożeństwach umożliwiamy uczestniczenie w nich “na żywo” dzięki transmisjom on-line

Niezapominamy o bezpośrednim kontakcie z naszymi przyjaciółmi i sympatykami - do wszystkich zainteresowanych przesyłamy pocztą elektroniczną newslettery z wieściami o tym co nowego i interesującego dzieje się w Spichlerzu (jeśli chcesz się zapisać do naszego newslettera rozwiń w menu po lewej stronie ikonkę ). 

Pamiętamy też o fanach Facebooka, wystarczy polubić naszą stronę by na bieżąco być informowanym o tym czym żyje kościół. Oczywiście, każda służba potrzebuje ludzi, grona wolontariuszy, którzy będą wpierać w ten sposób działania ewangelizacyjne.

Zobacz co tworzymy: media