Strona www.spichlerz.org korzysta z plików cookies. Więcej informacji można znaleźć na stronie Polityka prywatności.
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Newsletter

Jestem pierwszy raz

Jeśli jesteś w tym dziale zapewne jesteś gościem naszego Kościoła w Warszawie albo naszej strony internetowej. Miło Cię widzieć! Zatem chcielibyśmy poznać Cię bliżej i zaopiekować się Tobą, jeśli potrzebujesz opieki duszpasterskiej. Napisz do jednego z nas parę słów o sobie, o swoich potrzebach, czy problemach, jeśli masz. A my postaramy się Ci pomóc.

Bóg Cię kocha i pragnie Twojego szczęścia. Ale przez grzech nie może do Ciebie dotrzeć. Dlatego posłał swego Syna Jezusa, by Ciebie zbawił! Jezus umierając na krzyżu zabrał Twoje wszystkie grzechy i dał Ci w darze życie wieczne i zbawienie. Aby przyjąć zbawienie trzeba uwierzyć w Jezusa, jako jedynego pośrednika i Pana. Przyjąć go jako najważniejszą osobę w swym życiu! Przeproś za wszystkie winy i podążaj za Jezusem w Jego nauce.
Jezus żyje! Jest taki sam wczoraj i dziś. Tak jak za czasów biblijnych tak i dziś Jezus ma moc cię uzdrowić i dać siłę do tego aby odmienić twoje życie.

Doświadczyć tego możesz biorąc udział w nabożeństwach naszego kościoła w Warszawie. Zapraszamy serdecznie. Adres i mapę dojazdu znajdziesz w kontaktach.